UWAGA: Ze względu na zwiększoną sprzedaż, dzienna liczba zamówień jest ograniczona. W dniu dzisiejszym, , obecnie produkt znajduje się W MAGAZYNIE i wysyłamy go w przeciągu 24 godzin. Pospiesz się i zamów JUŻ TERAZ!
Jeśli złożysz zamówienie Star Silk Pro , w przeciągu następnych 20 minut, będziesz uprawniony/-a do skorzystania z naszej specjalnej, promocyjnej ceny!
Wyznania naszych użytkowników
Zamów już teraz!

Warszawa,

Odkryto naturalny sposób usuwania niechcianego owłosienia - bez użycia środków chemicznych, podrażnień i wrastających włosków! Jest to specjalny rodzaj precyzyjnych kryształów delikatnie usuwających włosy i lekko peelingujących skórę, aby stała się nie tylko gładka i delikatna, ale także znakomicie zadbana i świeża. Star Silk Pro poduszeczki z kryształami odpowiednie są dla wrażliwych obszarów, ponieważ nie uszkadzają skóry i nie powodują wrastających włosków.

Star Silk Pro jest najnowszym hitem w świecie kosmetyków, ponieważ w naturalny i bezpolesny sposób usuwa zbędne owłosienie ze wszystkich części ciała, a skóra pozostaje gładka i odżywiona do 3 tygodni! Star Silk Pro, który jest uznawany w wielu krajach Europy, otrzymał miejsce na wszystkich ważniejszych targach kosmetycznych, a od dziś jest dostępny także w Polsce!

Star Silk Pro było na początku metodą woskowania dostępną tylko dla hollywoodzkiej elity i była utrzymywana jako tajemnica pieknej skóry supermodelek, prezenterów, aktorów, których widzimy codziennie w mediach. Jednak bardzo szybko we wszystkich najważniejszych czasopismach zajmujących się tematyką zdrowia i urody pojawiły się opinie bardzo pozytywne na temat kryształów Star Silk Pro co uczyniło je zdecydowanie najbardziej naturalnym sposobem depilacji, ktory przez kilka tygodni pozostawia skórę gładką i miękką. Wszystkim gwiazdom, które nie moga pozwolić sobie na długotrwałe podrażnienia widoczne na ich skórze spowodowane usuwaniem włosów (laser, produkty chemicznye i cięcia ostrzami) , Star Silk Pro przyniósł bezbolesne rozwiązanie bez konsekwencji innej niż piękna, gładka skóra!

Dlaczego Star Silk Pro jest najlepszym sposobem na szybką i bezbolesną depilację?


Bezboleśnie usuwa włosy!

Po zaledwie kilku okrężnych ruchach ręką poduszezki Star Silk Pro z kryształami usuwają włosy ze skóry. Dzieje się to poprzez drobne kryształy, ktore precyzyjnie usuwają włosy, ale bez uszkodzenia skóry.

Zamów Star Silk Pro!

Wykonuje lekkie złuszczanie skóry!

Depiluj się poduszeczkami Star Silk Pro, a będziesz mieć piękną, delikatną skórę! Kryształy, które są na poduszeczce golą włosy, delikatnie usuwając martwe komórki z powierzchni skóry, co sprawia, że będziesz mieć delikatną skórę bez potrzeby tracenia pieniędzy na drogie peelingi z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi!

Zamów Star Silk Pro!

Naturalnie usuwa włosy i peelinguje bez podrażnień!

Nigdy więcej podraźnień od żyletki, ani wyprysków spowodowanych przez laserowe usuwanie włosów ani też kremem czy woskiem! Wszystko co Star Silk Pro robi twojej skórze w trakcie masażu to pozostawia ją gładką, piękną i delikatną w dotyku!

Zamów Star Silk Pro!

Pozostawia skórę gładką i do 3 tygodni!

Z Star Silk Pro nie trzeba czekać aż twoje włosy wyraźnie urosną aby znów je woskować lub depilować - procedura ta może być powtarzana, kiedy tylko chcesz! Respondenci, którzy testowali Star Silk Pro powiedzieli, że nie było potrzeby, aby powtarzać proces aż dwa do trzech tygodni po jednym zabiegu!

Zamów Star Silk Pro!

Zaoszczędź swoje pieniądze!

Z Star Silk Pro nie będziesz wyrzucać pieniędzy na maszynki do golenia, kremy i zabiegi w salonach kosmetycznych np woskowania! Star Silk Pro zawiera kryształy, które są tak małe, mikroskopijne, że depilacja nie uszkodzi skóry i skutecznie usunie włosy podczas peelingu.

Zamów Star Silk Pro!

Korzystny wpływ na mirkocirkulację!

Delikatny masaż i efekt eksfoliacji wplywa na krążenie krwi w skórze, która przyspiesza mikrokrążenie i szybciej doprowadza składniki odżywcze i tlen do wszystkich komórek oraz szybko usuwa substancje toksyczne z organizmu. To powoduje, że skóra jest błyszcząca i pełna życia!

Zamów Star Silk Pro!

Wszystko to pokazuje, że na świecie nie ma obecnie żadnej, bardziej naturalnej, bardziej wydajnej i tańszej metody usuwania włosów. Liczba zadowolonych klientów rośnie codziennie, a eksperci są zachwyceni multiprakticzną poduszeczką Star Silk Pro, która działa nie tylko na niechciane włoski, ale również poprawia ogólny wygląd i ton skóry.


Jak gwiazdy Hollywood depilowały swoją skórę w ubiegłym roku dzięki europejskiemu odkryciu?

Z pomocą Star Silk Pro! Początkowo Star Silk Pro był starannie strzeżoną tajemnicą, a używali go nieliczni. Jednak po pozytywnych opiniach we wszystkich programach poświęconych zdrowiu, Star Silk Pro szybko stał się hitem w kręgach Hollywood! Kosmetyczki sławnych osób polecają go swoim klientom na podstawie pozytywnych doświadczeń tych, którzy już go próbowali. Twierdzą oni, że Star Silk Pro to najbardziej naturalna i bezbolesna depilacja co oznacza, że nie będą musieli używać jej ponownie na co dzień i nie musza się obawiać wrastających włosków i podrażnień. Wiele znanych sób potwierdza, że skóra po zabiegu Star Silk Pro jest gładka przez kilka tygodni!


Fantastyczy sekret znanych jest odkryty...

Po pojawieniu się Star Silk Pro, w Hollywood nikt nie chce już używać zwykłych metod depilacji, a swojej skóry narażać na podrażnienia, skaleczenia i pryszcze utworzone w wyniku wrastających włosków. Najbardziej znani aktorzy, piosenkarze, prezenterzy TV rekomendują Star Silk Pro, nawet do depilacji brwi, ponieważ nie ma potrzeby wyrzucania pieniędzy i marnowania czasu, a skóra pozostaje widocznie piękna. Najnowszy hit na świecie teraz i w Polsce!

Tak, chcę gładką skórę bez bolesnego woskowania! Wyślij mi mój Star Silk Pro teraz!

Jaki jest Star Silk Pro i kto to jest?

Star Silk Pro jest przeznaczony dla tych, którzy chcą w sposób naturalny i bezbolesny pozbyć się niechcianego owłosienia, bez względu na to, jaką część ciała depilują. Ze względu na szczególną siatkę kryształów, która jest na tyle ostra, aby usunąć włosy, ale nie uszkodzić skóry, Star Silk Pro jest przeznaczony dla tych, którzy chcą:

» zdrowej i odżywionej skóry

» gładkiej skóry bez włosów i do 3 tygodni

» depilację bez podrażnień i niebezpiecznych zabiegów

» oszczędność pieniędzy

Star Silk Pro przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i zapewnia najlepsze uczucie podczas depilacji, dla wszystkich tych, którzy z niej korzystają. Wyjątkowo działa na problematyczną skórę, która jest skłonna do podrażnień, ponieważ delikatny masaż okrężnymi ruchami podczas usuwania włosów, poprawia strukturę skóry i dopływ krwi i pozostawia ją zdrową. Star Silk Pro ma specjalny uchwyt, który nie będzie stwarzał poślizgu w rękach wykonujących jednocześnie ruchy koliste.


Naturalnie gładka i odżywiona skóra odczuwalnie i widocznie!

Podczas usuwania włosów poduszeczką Star Silk Pro, siatka precyzyjnych kryształów w jej wkładce wykonuje złuszczający peeling wierzchniej warstwy skóry, który natychmiast pozostawia skórę świeżą i jednolitą.

Koliste ruchy, którymi masujecie skórę poduszeczkami Star Silk Pro działają korzystnie na krążenie krwi, a tym samym przyspieszają metabolizm i polepszają naturalny odcień skóry.

Dzięki temu uzyskacie nie tylko piękną skórę, ale także zmniejszycie krostki, a nawet przyczynicie się do zmniejszenia widoczności cellulitu, jeśli go macie! Wielokrotny zysk!

Zalecane przez ekspertów od skóry na całym świecie!


"Idealne rozwiązanie dla wielu problemów skórnych!" - Jill Jackson, ekspert w dziedzinie holistycznego masażu i skóry zdrowia, Los Angeles

Podobnie jak wiele kobiet, unikam konserwantów i nie używam nienaturalnych substancji chemicznych na skórze, w tym kremów do usuwania włosów, więc nie polecam go innym. Jednak prawdziwym problemem są brzytwy. Włosy rosną grubsze i wrastanie jest nieuniknione. Star Silk Pro nie tylko rozwiązuje problem bez konsekwencji bolesnego woskowania. Zauważyłam, że moja skóra, a także skóra z moich klientów, którzy go używają, jest piękniejsza, ale również ogólnie zdrowsza i lepsza, i że pryszcze i zaskórniki znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Dlatego szczególnie polecam ludziom, którzy mają wrażliwą skórę.

Tak, chcę najbardziej bezbolesnego sposobu depilacji! Wyślij mi mój Star Silk Pro teraz!


Jak w walce z niechcianych włosami radzi sobie Kim Kardashian?

Liczne światowej sławy telewizje i magazyny w swoich sekcjach poświęconych pielęgnacji skóry i urody, rozprzestrzenili mały, ale jednocześnie potężny hit, który odżywia skórę, podczas gdy usuwa włosy. Dowodem tego jest Kim Kardashian i jej nieskazitelna cera. Po krótkich włoskach na jej czole nie ma nawet śladu, który pozostawiają zwykłe woskowanie, ani nawet silniejszego wzrostu włosów. Jak to możliwe? Ta gwiazda nie ukrywa swojej tajemnicy, ale odkrywa, że za sukcesem stoi tylko Star Silk Pro!

Kim jest tylko jedną z wielu gwiazd, które cieszą się łatwością użytkowania i korzyściami, jakie przynosi skórze Star Silk Pro, poduszeczka z potężnymi kryształami do usuwania włosów ze skóry!

 

Siatka kryształów w Star Silk Pro jest najbardziej naturalnym sposobem usuwania owłosienia, która nie przyśpiesza wzrostu włosów jak inne metody!

Dzięki wykorzystaniu Star Silk Pro nie tylko nie rosną grubsze włosy i nie wrastają ani nie powodują podrażnień, ale z czasem włosy stają się cieńsze i przestają być sztywne i ostre. Dzieje się tak dlatego, że kryształy usuwają szczyt wołsa i stają się one całkowicie cieńsze, więc włosy nie mają ostrego zakończenia kiedy rosną, a ponieważ jego korzeń pozostaje na swoim miejscu, reszta włoska, która rośnie z powrotem nie ma potrzeby być budowana od nowa, aby rosnąć silniejsza, jak to się dzieje w prypadku depilacji woskiem.


Testy użytkowników udowodniają: Bez wrastania, bez podrażnień! Po prostu cudownie odżywiona i gładka skóra!

Wszystkie inne metody usuwania włosów wiążą się ze znacznym ryzykiem podrażnienia skóry. Ponadto nieuniknione jest wrastanie nowego włosia, które rośnie. Star Silk Pro kryształy tak dobrze usuwają włosy, że nie są widoczne na skórze, a w tym samym czasie wykonują delikatny peeling skóry. W ten sposób pomagają skórze pozbyć się martwego naskórka, dzięki czemu skóra wygląda na niezwykle gładką. Po leczeniu Star Silk Pro poduszeczkami, zaleca się wsmarować krem, ponieważ nadaje on skórze niezbędną wilgoć. Pojawienie się takiej skóry jest tak, jakby mialo miejsce leczenie - skóra staje sie gładka i miękka w dotyku!


Wyniki badań wykazały:

• gładka skóra i do 3 tygodni
• Piękna tekstura skóry po peelingu
• Brak podrażnień i wrastania powodowanych przez zabiegi chemiczne


Reakcje użytkowników poduszeczek Star Silk Pro są niesamowite! Żadną inną metodą depilacji nie są tak zachwyceni!"Wreszcie bez pryszczy!" Justyna, 29, fryzjerka, Łeba

"Próbowałam wszystkiego, znudziła mi się już codzienna depilacja woskiem, ponieważ wosk dla mnie było to jedyne możliwe rozwiązanie. Mam bardzo silne włosy i bladą skórę więc włosy dużo łatwiej zobaczyć. Po woskowania nie wolno mi było nosić nic innego niż spodnie, bo moja skóra na nogach całkowicie była pokryta pryszczami. Nie wierzyłam, że Star Silk Pro może mi pomóc, bo moje włosy są bardzo silne, ale byłam zaskoczona! Pozbyłam się nawet delikatnych włosków w pobliżu uszu, bo miałam je dosłownie wszędzie, gdyż mam problem z nadmiernym owłosieniem! Dziękujemy!" *

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

"Mówię wszystkim o Star Silk Pro!" Anita, 27, prawnik, Kraków

"Te małe, ale potężne rzeczy powinna mieć każda kobieta. Wszędzie mówię o Star Silk Pro, bo jeśli każda kobieta by wiedziała, ile jej cierpień zostanie ukróconych, a robiąc to i zaoszczędzi czas i pieniądze, od razu by kupiła! Zachwycona jestem całkowicie od pierwszego użycia, bo dostalam go na moje urodziny, i wypróbowałam od razu na ręku i od razu zobaczyłam rezultaty! Teraz używam go nawet do depilacji brwi!" *

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

"Gładka i tylko gładko!" Maja, 38, handlowiec, Gdynia

"Kiedy mój mąż dotyknie moich nóg, za każdym razem się zachwyci. Mówi, że moja skóra wygląda jakby mi w ogóle nie rosły włosy! I wszystko co robię to używam Star Silk Pro raz na dwa tygodnie. Każda kobieta wie, jak dużo pieniędzy i czasu idzie na woskowanie, nie mówiąc już o wrastających włoskach i innych. To powinno było być wynaleziony tysiące lat temu, pokoleniom kobiet, by ułatwiło życie!" *

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

"Oniemiałem!" Hubert, 32, nauczyciel wychowania fizycznego, Warszawa

"Zajmuję się kolarstwem, a w naszej dyscyplinie, że jeśli jesteś prawdziwym rowerzystą, woskowanie nóg, bez względu na to, jak innym wydawalby się to śmiesznie - ważne jest dla aerodynamiki, ponieważ mamy bardzo owłosione nogi. Przecież nie wyglądają ładnie, kiedy jedziesz na rowerze i masz las na nogach. Najpierw miałem co do tego obiekcje, na litość Boską, jak walczyć z tym i używać golarki codziennie, aby zapobiec rośnieciu tych krzaków. Wtedy moja siostra odkryła swoją tajemnicę, to ona kupiła mi Star Silk Pro. Polecam go dla wszystkich rowerzystów, bo nie wiedzą, że istnieje, a jest niesamowity i jakże łatwy w użyciu! Ja nie mogłem się oprzeć i musiałem zrobić to samo na plecach, tak aby zapobiec poceniu. Zobaczcie rezultaty!" *

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Najlepszy wynik w tym miesiącu:
"W końcu nie ma podrażnień!"
Marek, 42, kierownik, Warszawa

"Moja broda to nie tylko broda. W rzeczywistości powiązana jest z brwiami, które są bardzo gęste. Prawie na oczach mi rośnie, tylko nieco mniej niż w innych częściach. Przeszkadza mi to, bo kiedy się golę zawsze zostawię te włosy, bo obawiam się tak wysoko wspinać się maszynką, ponieważ moja skóra jest wrażliwa i nie mogę jej ukoić jeszcze przez wiele godzin po goleniu. Obawiam się, że będzie się wzmacniać, jeśli zacznę je golić, a ja wyglądam jabym miał cała twarz owłosioną. W telewizji widziałem reklamę Star Silk Pro i postanowiłem go kupić i zobaczyć czy działa. Wolałbym zrobić to niż do przyjąć sugestie mojej żony, że usunie mi je kremem do golenia, który bardzo nieprzyjemnie pachnie. Kiedy przyszedl mój Star Silk Pro, po raz pierwszy od okresu dojrzewania widziałem swoją twarz zupełnie łysą! Nie mogę opisać, jak czułem się dobrze!"*

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Uwaga: Ze względu na wysoki popyt, zapasy są ograniczone! Jeżeli złożysz zamówienie w dniu dzisiejszym, gwarantujemy dostawę produktu w następnym dniu roboczym. Efekty i wyniki przedstawione na stronie nie są gwarancją udanego stosowania produktu. Zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z produktu, jednak w przypadku niektórych użytkowników nie udaje się osiągnąć przedstawionych wyników. Z tego powodu oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Na stronie przedstawione zostały opinie zadowolonych użytkowników. Są to przesłane na nasz adres opinie użytkowników, którzy są zadowoleni z naszego produktu i stosują go z powodzeniem. Na prośbę poszczególnych użytkowników, niektóre imiona zostały zmienione. Oryginalne imiona przechowywane są w siedzibie firmy.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania:
Jak używac Star Silk Pro?
Star Silk Pro poduszeczek używa się bardzo łatwo. Naciągnij poduszeczkę na rekę lub palec i okrężnymi ruchami przesuwaj po miejscach na skórze, z których chcesz pozbyć się owłosienia. Lekko uciskając, obracaj poduszeczki trzy razy w kierunku wskazówek zegara i trzy razy w przeciwnym kierunku. Powtarzaj dopoki nie usuniesz wszystkich włosków. W celu usunięcia wszystkich wosków, produkt należy używać na suchej skórze. Nie nalezy przysickać poduszeczek zbyt mocno, ponieważ lepszy efekt osiąga się gdy poduszeczki lekko ocierają skórę. Po depilacji umyj Star Silk Pro letnią wodą i dobrze osusz przed natęnym wykorzystaniem.
Na których cześciach ciała mogę używać Star Silk Pro?
Star Silk Pro delikatnie, lekko i bezboleśnie usuwa owłosienie i można go używać na wszystkich częściach ciała. Szczególnie poleca się używać Star Silk Pro do usuwania włosków z wrażliwych cześci ciała i miejsc skłonnych wrastaniu wosków.
Ile razy można użyć jednej poduszeczki Star Silk Pro?
Jedną Star Silk Pro poduszeczkę możesz użyć nawet do 10 razy. W zalezności od powierzchni, z której usuwasz włoski, grubości oraz gestości owłosienia. W pakiecie otrzymjesz 4 duże poduszeczki do usuwania włosków z większych powierzchni ciala, ale także 4 mniejsze do usuwania owłosienia z mniejszych i bardziej wrażliwych miejsc.
Jak się wymienia poduszeczki Star Silk Pro?
Kiedy poczujesz, że mikrokryształki z poduszeczki się juz wytopiły, zamień go na nowy. Po prostu odklej gumową poduszeczkę od podłoża. Możliwe resztki kleju usuń preparetem do czysczenia, zmyj i dobrze osusz produkt. Następnie odklej powierzchnię ochronną z klejącej strony nowej poduszeczki i przyklej nową poduszeczkę do gumowego podłoża.
Ile razy można użyć jednej poduszeczki Star Silk Pro?
Jedną Star Silk Pro poduszeczkę możesz użyć nawet do 10 razy. W zależności od powierzchni, z której usuwasz włoski, grubości oraz gestości owłosienia.
Dlaczego Star Silk Pro jest tak korzystny?
Star Silk Pro jest tak korzystny ponieważ posiada siatkę kryształów, które niszczą grzbiet włosa całkowicie go usuwając. Kryształowa powierzchnia poduszeczki robi jednocześnie delikatny peeling skórze, usuwając martwy naskórek i czyniąc twoją skórę miękką, gładką i zdrową.

Komentarze naszych niektórych klientów:

584 comments Add a comment

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

Ponad 1,200 tysięcy zadowolonych klientów w Polsce tylko w ubiegłym roku!

Tak, chcę gładką skórę bez podrażnień! Wyślij mi mój Star Silk Pro teraz!

Dlaczego Star Silk Pro to najlepszy sposób depilacji?

  Metoda Potrzebne Czas trwania rezultatu Negatywy Korzyści
Maszynka do golenia 5-15 zł 1-2 dni
 • włosy Wrastające
 • zacięcia
 • podrażnienie skóry
 • grubsze włosy
Szykość
Krem do woskowania 15 do 35 zł za krem w zależności od typu 2-4 dni
 • Niebezpieczne chemikalia
 • Słaby wpływ
 • wysypki i alergie
Szybkość
Woskowanie 40-200 zł, w zależności od salonu piękności 1-2 tygodnie
 • Ból
 • Pryszcze
 • Podrażnienia
 • Oczekiwanie aż włosy urosną wystarczająco do następnego zabiegu
długi czas trwania wyników leczenia
Depilator elektryczny 300-1000 zł za depilator przez 1-2 tygodnie
 • Ból
 • Podrażnienia
 • Oczekiwanie aż włosy urosną wystarczająco do następnego zabiegu
długi czas trwania wyników leczenia
Star Silk Pro 79.97 zł Aż trzy tygodnie
 • Nie ma
 • Szybkie wyniki
 • wydajność Długoterminowe efekty
 • Gładka skóra
 • Peeling
 • oszczędza pieniądze
 • Brak podrażnień
 • Nie trzeba czekać aż włosy urosną

Sprawdź czy
Star Silk Pro jest dla Ciebie:

Czy posiadasz włoski na ciele, które chcesz usunać?

Jak używac Star Silk Pro?

Star Silk Pro jest najbardziej naturalną i najmniej bolesną metodą usuwania niechcianego owłosienia. Oprócz tego, że usunie włoski, dostarczy także lekkiego peelingu. W ten sposób twoja skóra stanie sią gładka, miękka, zdrowa i miła w dotyku.

Star Silk Pro jest idealnym zamiennikiem na wszystkie bolesne i nieefektywne zabiegi usuwania owłosienia!

umbox

Nie musisz już znosić denerwjących włosków na ciele. Czy to na nogach, rękach, strefie bikini, pod pachą czy twarzy.

umbox

Zapomnij o bólu przy depilacji, ranach od żyletki, opryszczce i wrastających włoskach. Teraz istneje alternatywa na wszystkie nieefektywne i bolesne metody usuwania owłosienia.

umbox

Star Silk Pro poduszeczki dostarczą ci bezbolesne i efektywne usuwanie włosków, z jakiegokolwiek miejsca na ciele. Wystarczy jedynie okrężnymi ruchami przejechać po wybranym obszarze - trzy razy w kierunku wskazówek zegara i trzy razy w odwrotnym kierunku. Powtarzaj dopóki calkowicie nie usuniesz włosków.

umbox

Po użyciu Star Silk Pro twoja skóra będzie miękka, delikatna i gładka nawet do 3 tygodni. W międzyczasie włoski stają sie słabsze i spowolniony zostaje ich wzrost!

Uwaga: Star Silk Pro poduszeczek używa się na całkowicie czystej i suchej skórze. Po użyciu, nalezy dobrze umyć i osuszyć pordukt.

Przestań się torturować bolesną, żmudną i kosztowną depilacją!


Tak, chcę zaoszczędzić pieniądze! Wyślij mi mój Star Silk Pro teraz!


» Gładka skóra aż do 3 tygodni


» Zrelaksowana skóra po depilacji

» Zmniejszony wzrost włosów


» Bez niebezpiecznych substancji
     chemicznych i licznych zabiegów

» oszczędność pieniędzy


Tak, i ja chcę bezboleśnie usunąć włoski! Wyślij mi mój Star Silk Pro teraz!

» Pozbądź się owłosienia w sposób najbardziej naturalny i najmniej bolesny!

  » Podaruj sobie uczucie gładkiej skóry na jaką zasłużyłeś!

    » Przestań wyrzucać pieniądze i cierpieć od bolesnych zabiegów!

      » Podaruj sobie Star Silk Pro i ciesz się gładką skórą przez wiele tygodni!

Specjalna, promocyjna cena - 159.94 zł - 79.97 zł - Aktywuj KUPON

Oferta jest ważna do:

P.S. Na rynku istnieje wiele produktów, które wyglądają jak Star Silk Pro, ale zamiast naszych kryształów mają ich imitację. Bądź ostrożny, ponieważ istnieje ryzyko, że kupisz produkt, który oprócz faktu, że nie da rezultatów, ale nawet może spowodować poważne obrażenia skóry. Star Silk Pro, który można zamówić tutaj, jest to jedyny oryginalny produkt, który zawiera kryształy, które pomogą Ci pozbyć się niechcianych włosów.

P.P.S.
Nie zapomnij: Smarowaniem balsamem lub kremem do ciała po zabiegu Star Silk Pro poprawisz efekt, ponieważ tak odżywisz nową warstwę skóry, z która została oczyszczona z martwych komórek.


44 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony/-a z naszego produktu, w ciągu 44 dni zwrócimy Ci wszystkie pieniądze związane z zakupem naszego produktu.

Dostawa

Produkt zostanie dostarczony do Ciebie poprzez jak najszybszą i najbardziej niezawodną firmę kurierską!

Zakup bezpieczny w 100%

Produkt może być opłacony w momencie dostawy, która chroni przed ostatecznym nadużyciem. Twoje dane osobowe będą całkowicie bezpieczne!Przesyłanie zamówienia
proszę czekać…
Gdzie mamy wysłać STAR SILK PRO?
Imię
Nazwisko
Adres
Numer lokalu
Kod pocztowy
Miasto
Telefon
Adres e-mail
Produkt
Komentarz
P.S.: Zapewniamy dostawę już w następnym dniu roboczym.
1 x - 159.94 -50% 79.97 zł + koszty wysyłki
2 x - 271.94 -50% 135.97 zł + koszty wysyłki
3 x - 351.94 -50% 175.97 zł + koszty wysyłki
Płatne przy odbiorze
Egzemplarze na
obniżce cen:
11
Ostatnia sprzedaż dnia:
Zakup bezpieczny w 100%
*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.
DO in d.o.o. Dimičeva ulica 16, 1000 Ljubljana, Slovenia, e-mail: maciej.jankowski@doinonline.eu. Produkt: Star Silk Pro